فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
کیف آرایشی سه تایی
635.000 تومان
کیف آرایشی پلنگی سه تایی
408.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| کیف پلنگی متوسط | طول ۲۰cm | عرض ۱۵cm |
| کیف پلنگی کوچک | طول ۱۵cm | عرض ۱۲cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | صورتی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع نارنجکی
540.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۷.۵cm |
| قطر دهانه | ۲cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| جنس | سیلیکون و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سفید، کرم، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی زیگزاگ
570.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی مدادی در بامبو
570.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی شیاردار
570.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع سرامیکی مدل Wash
558.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پک لوازم آرایش مسافرتی کد ۴۵
305.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| شامپو | ارتفاع ۱۰cm | قطر ۳cm |
| اسپری | ارتفاع ۱۱cm | قطر ۳cm |
| پمپی | ارتفاع ۱۲cm | قطر ۳cm |
| قوطی | ارتفاع ۲cm | قطر ۴cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سرخابی، آبی، زرشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پک لوازم آرایش مسافرتی کد ۴۸
240.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| جا مایع | ارتفاع: ۱۰cm | قطر کف: ۳cm |
| بطری اسپری | ارتفاع: ۹cm | قطر کف: ۳cm |
| بطری شامپو | ارتفاع: ۷cm | قطر کف: ۳cm |
| قوطی کرم | ارتفاع: ۲cm | قطر کف: ۴cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سرخابی، بنفش، نارنجی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پک لوازم آرایش مسافرتی کد ۴۶
405.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| فومی | ارتفاع ۱۲cm | قطر ۳cm |
| اسپری | ارتفاع ۱۲cm | قطر ۳cm |
| پمپی | ارتفاع ۱۲/۵cm | قطر ۳cm |
| قوطی | ارتفاع ۳cm | قطر ۳/۵cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | گل آبی، کوکی قهوه ای، خرس سفید و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کیف لوازم آرایشی چرمی
537.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 20cm |
| عرض | 10cm |
| ارتفاع | 14cm |
| جنس | چرم مصنوعی و پارچه |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید | صورتی | شتری | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page