فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
کتری لعابی دسته چوبی
2.670.000 تومان – 2.820.000 تومانPrice range: 2.670.000 تومان through 2.820.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱cm |
| قطر کف | ۱۸cm |
| ارتفاع | ۱۸cm |
| جنس | لعاب، استیل و چوب |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قوری تمام پیرکس ساده صافیدار
838.000 تومان
پارچ پیرکس با درب استیل(۳سایز)
758.000 تومان – 860.000 تومانPrice range: 758.000 تومان through 860.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۱۱.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۸ لیتر |
| سایز ۲ | ارتفاع ۲۲cm | قطر کف ۱۰.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۴ لیتر |
| سایز ۳ | ارتفاع ۲۱cm | قطر کف ۱۰cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۲ لیتر |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فنجان دستهدار طرح باغ آبی
505.000 تومان
قوری طرح باغ آبی
758.000 تومان
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل
1.265.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۹cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | یاسی | آبی | صورتی | مشکی | سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ پاپیون سیتارا ۹۰۰ میل دسته دار
2.128.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل دسته دار
1.380.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 19cm |
| قطر | 8cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | بنفش | یاسی | آبی | صورتی | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی Simple
558.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 7cm |
| قطر کف | 9cm |
| ارتفاع | 9cm |
| طول قاشق | 14cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی روشن | سورمه ای | مشکی | سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی گربه
530.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 6cm |
| قطر کف | 8cm |
| ارتفاع | 12cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | زرد | آبی | بنفش | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی دایناسور
655.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی پاندا
595.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page