فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
پارچ پیرکس با درب استیل(۳سایز)
758.000 تومان – 860.000 تومانPrice range: 758.000 تومان through 860.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۱۱.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۸ لیتر |
| سایز ۲ | ارتفاع ۲۲cm | قطر کف ۱۰.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۴ لیتر |
| سایز ۳ | ارتفاع ۲۱cm | قطر کف ۱۰cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۲ لیتر |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فنجان دستهدار طرح باغ آبی
505.000 تومان
ماگ سرامیکی Simple
558.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 7cm |
| قطر کف | 9cm |
| ارتفاع | 9cm |
| طول قاشق | 14cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی روشن | سورمه ای | مشکی | سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی گربه
530.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 6cm |
| قطر کف | 8cm |
| ارتفاع | 12cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | زرد | آبی | بنفش | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی دایناسور
655.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی پاندا
595.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ دردار باغ سبز
558.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
لیوان بلوری دور طلایی
175.000 تومانعدد
فنجان پیرکس راه راه Deli
225.000 تومانعدد
لیوان کوتاه بلوری کف یخی لانگ شو (شش عددی)
708.000 توماندست
لیوان کوتاه بلوری چند ضلعی لانگ شو (شش عددی)
735.000 توماندست
شات دو جداره راه راه
110.000 تومان
لیوان دمنوش پیرکس و استیل
380.000 تومان
فنجان چای و قهوه طرح برگ
380.000 تومان – 518.000 تومانPrice range: 380.000 تومان through 518.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| چای خوری | قطر زیره ۱۵cm | قطر دهنه فنجان ۸cm | قطر کف فنجان ۶cm | ارتفاع فنجان ۶.۵cm |
| قهوه خوری | قطر زیره ۱۲.۵cm | قطر دهنه فنجان ۶cm | قطر کف فنجان ۴cm | ارتفاع فنجان ۵cm |
| جنس | سرامیک و چینی استخوانی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| طرح ها | چای خوری، قهوه خوری |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ پیرکس راه راه دسته طلایی
225.000 تومان