فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
لیوان استیل کوچک
185.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بهتر است با دست شسته شود |
پارچ پیرکس با درب استیل(۳سایز)
758.000 تومان – 860.000 تومانPrice range: 758.000 تومان through 860.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۱۱.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۸ لیتر |
| سایز ۲ | ارتفاع ۲۲cm | قطر کف ۱۰.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۴ لیتر |
| سایز ۳ | ارتفاع ۲۱cm | قطر کف ۱۰cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۲ لیتر |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فنجان دستهدار طرح باغ آبی
505.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱.۵cm |
| قطر کف | ۶cm |
| ارتفاع | ۸cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
ماگ دمنوش پیرکس با صافی استیل
440.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 8cm |
| قطر دهانه | 8cm |
| ارتفاع | 9.5cm |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
ماگ سرامیکی Simple
558.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 7cm |
| قطر کف | 9cm |
| ارتفاع | 9cm |
| طول قاشق | 14cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی روشن | سورمه ای | مشکی | سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی گربه
530.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 6cm |
| قطر کف | 8cm |
| ارتفاع | 12cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | زرد | آبی | بنفش | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی دایناسور
655.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 9cm |
| قطر | 8cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز پررنگ | سبز کم رنگ | کرم | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی پاندا
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 7cm |
| قطر | 8.5cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | صورتی | آبی | سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ دردار باغ سبز
558.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۱cm |
| قطر | 8.5cm |
| جنس | سرامیک با قاشق استیل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز و کرم |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فنجان کمرباریک دسته دار پیرکس
870.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۶cm |
| قطر کف | ۵cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | دست ۶تایی |
لیوان بلوری دور طلایی
175.000 تومانعدد| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۹cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| قیمت | برای هر عدد درج شده است |
فنجان پیرکس راه راه Deli
225.000 تومانعدد| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| شعله مستقیم | بله |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
لیوان کوتاه بلوری کف یخی لانگ شو (شش عددی)
708.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۹cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| فروش بصورت | دست 6تایی |
لیوان کوتاه بلوری چند ضلعی لانگ شو (شش عددی)
735.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۹cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| فروش بصورت | ست 6عددی |
شات دو جداره راه راه
110.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۶cm |
| قطر دهانه | ۶cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| شعله مستقیم | بله |
لیوان دمنوش پیرکس و استیل
380.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 11cm |
| قطر دهانه لیوان | 8cm |
| قطر کف لیوان | ۸cm |
| قطر دهانه صافی | ۷cm |
| ارتفاع صافی | ۷cm |
| قطر کف صافی | ۵.۵cm |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
فنجان چای و قهوه طرح برگ
380.000 تومان – 518.000 تومانPrice range: 380.000 تومان through 518.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| چای خوری | قطر زیره ۱۵cm | قطر دهنه فنجان ۸cm | قطر کف فنجان ۶cm | ارتفاع فنجان ۶.۵cm |
| قهوه خوری | قطر زیره ۱۲.۵cm | قطر دهنه فنجان ۶cm | قطر کف فنجان ۴cm | ارتفاع فنجان ۵cm |
| جنس | سرامیک و چینی استخوانی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| طرح ها | چای خوری، قهوه خوری |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ پیرکس راه راه دسته طلایی
225.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۰cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |