فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
کفگیر و ملاقه چوبی با استند
3.620.000 تومانست
روغن ریز استیل
1.530.000 تومان
جا قاشقی استیل کنار گاز
460.000 تومان
تفاله گیر و صافی استیل مربعی
175.000 تومان
قاشق و چنگال سیلیکونی کارتونی
418.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست کفگیر و ملاقه سیلیکونی شنگیا
215.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق لیسکی | طول ۲۷cm |
| قاشق ماکارونی | طول ۲۸cm |
| قاشق سوراخدار | طول ۲۷cm |
| کفگیر | طول ۳۳cm |
| ملاقه | طول ۳۰cm |
| جنس | سیلیکون نسوز |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر مدل جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رنده دسته بامبو و سیلیکون شنگیا
305.000 تومان – 318.000 تومانPrice range: 305.000 تومان through 318.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 13cm |
| عرض | 6cm |
| طول دسته | 27cm |
| جنس | استیل | بامبو | سیلیکون |
| محصول | چین |
| سایز ها | درشت و ریز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پیمانه ۸عددی شنگیا
350.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جارو و خاک انداز فانتزی
295.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page