فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
کتری لعابی گلدار ۲ لیتر
2.180.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱cm |
| قطر کف | ۱۵cm |
| ارتفاع | ۲۰cm |
| جنس | لعابی |
| محصول | چین |
لیوان استیل کوچک
185.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بهتر است با دست شسته شود |
کتری لعابی دسته چوبی
2.670.000 تومان – 2.820.000 تومانPrice range: 2.670.000 تومان through 2.820.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱cm |
| قطر کف | ۱۸cm |
| ارتفاع | ۱۸cm |
| جنس | لعاب، استیل و چوب |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قوری زعفران پیرکس تپلی
335.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۵cm |
| قطر دهانه | ۵cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
قوری تمام پیرکس ساده صافیدار
838.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۱۳cm |
| قطر دهانه | ۸.۵cm |
| ارتفاع | ۱۱cm |
| ابعاد صافی | ارتفاع ۸.۵cm | قطر کف ۷.۵cm | قطر دهانه ۸.۵cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
قوری پیرکس ساده دسته بامبو
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۱۳cm |
| قطر دهانه | ۷cm |
| ارتفاع | ۱۲cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |
پارچ پیرکس با درب استیل(۳سایز)
758.000 تومان – 860.000 تومانPrice range: 758.000 تومان through 860.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۱۱.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۸ لیتر |
| سایز ۲ | ارتفاع ۲۲cm | قطر کف ۱۰.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۴ لیتر |
| سایز ۳ | ارتفاع ۲۱cm | قطر کف ۱۰cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۲ لیتر |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فنجان دستهدار طرح باغ آبی
505.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱.۵cm |
| قطر کف | ۶cm |
| ارتفاع | ۸cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
قوری طرح باغ آبی
758.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۹cm |
| قطر کف | ۹cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل
1.265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۹cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | یاسی | آبی | صورتی | مشکی | سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ پاپیون سیتارا ۹۰۰ میل دسته دار
2.128.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 9cm |
| قطر کف | 7cm |
| ارتفاع | 24cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | ۷ رنگ |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل دسته دار
1.380.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 19cm |
| قطر | 8cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | بنفش | یاسی | آبی | صورتی | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قوری پیرکس مشجر
945.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۹cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| قطر دهانه | ۷.۵cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |
ماگ دمنوش پیرکس با صافی استیل
440.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 8cm |
| قطر دهانه | 8cm |
| ارتفاع | 9.5cm |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
ماگ سرامیکی Simple
558.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 7cm |
| قطر کف | 9cm |
| ارتفاع | 9cm |
| طول قاشق | 14cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی روشن | سورمه ای | مشکی | سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی گربه
530.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 6cm |
| قطر کف | 8cm |
| ارتفاع | 12cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | زرد | آبی | بنفش | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی دایناسور
655.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 9cm |
| قطر | 8cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز پررنگ | سبز کم رنگ | کرم | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ماگ سرامیکی پاندا
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 7cm |
| قطر | 8.5cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | صورتی | آبی | سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page