فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
جا مایع توپی شیاردار
568.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۲cm |
| قطر | ۶.۵cm |
| جنس | اکرولیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی و قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست سرویس بهداشتی چهارتکه
708.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| جامسواکی و لیوان | ارتفاع ۱۴cm | قطر کف ۵cm |
| جامایع | ارتفاع ۱۶cm |
| جاصابونی | طول ۱۱cm | عرض ۵cm | قطر دهانه ۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | طوسی | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع دیسپنسر
555.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۴cm |
| قطر کف | ۶.۵cm |
| جنس | سرامیکی |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع موج دربامبو
568.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۶cm |
| عرض | ۶cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| قطر دهانه | ۲.۵cm |
| جنس | اکرولیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی | مشکی | سفید | قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
باکس و سبد لاندری حصیری مدل پاییون (سه سایز)
2.250.000 تومان – 5.315.000 تومانPrice range: 2.250.000 تومان through 5.315.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | طول ۳۱cm | عرض ۲۱cm | ارتفاع ۴۱cm |
| سایز ۲ | طول ۳۶cm | عرض ۲۶cm | ارتفاع ۴۵cm |
| سایز ۳ | طول ۴۰cm | عرض ۳۰cm | ارتفاع ۵۰cm |
| جنس | حصیر و پارچه تترون |
| محصول | چین |
| سایز ها | 3سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مکعبی سرامیکی فریم دار
680.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 4.5cm |
| قطر دهانه | 2cm |
| ارتفاع | 18cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع Sweet Home سرامیکی
540.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 6cm |
| عرض | 6cm |
| ارتفاع | 11cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید | بژ | طوسی | نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مکعبی سرامیکی
428.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 7.5cm |
| عرض | 7.5cm |
| ارتفاع | 7.5cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
مسواک کودک فانتزی
190.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول مسواک | 11cm |
| طول جعبه | 13cm |
| عرض جعبه | 6.5cm |
| ارتفاع جعبه | 3cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | ۲ طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جاقرصی Smile
138.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 10cm |
| عرض | 6.5cm |
| ارتفاع | 2.5cm |
| جنس | پلاستیک و الیاف گندم |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید و صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آینه گرد پلنگی
215.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | چرم مصنوعی و استیل و شیشه |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید | کرم | طلایی | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آینه گرد طرح گل سنتی
228.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | مخمل و استیل و شیشه |
| محصول | چین |
| طرح ها | ۶عدد |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سبد حصیری ایکیا دو سایز
2.656.000 تومان – 3.165.000 تومانPrice range: 2.656.000 تومان through 3.165.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۴۱cm | قطر دهانه ۳۵cm | قطر کف ۳۰cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۳۰cm | قطر دهانه ۳۰cm | قطر کف ۲۶cm |
| جنس | حصیر |
| محصول | چین |
| طرح ها | طرح۱ (هلالی) . طرح۲ (خطی) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
واش بگ همراه لوازم
645.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| کیف | طول 20cm | عرض 13cm | ارتفاع 7cm |
| شانه | طول 19cm |
| جامسواکی | طول 20cm | قطر ۵cm |
| جاصابونی | طول 11cm | عرض 7cm | ارتفاع 4cm | قطر 5cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | ساک مشکی با لوازم کرم | ساک مشکی با لوازم طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل فضانورد
988.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۲cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل مرجان
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
باکس لاندری تاشو ضدآب گرد
445.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۵۰cm |
| قطر | ۴۰cm |
| جنس | پارچه برزنتی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی، کرم، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سبد لاندری حصیری (سه سایز)
1.215.000 تومان – 1.630.000 تومانPrice range: 1.215.000 تومان through 1.630.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۴۰cm | قطر دهنه ۴۴cm |
| سایز متوسط | ارتفاع ۳۵cm | قطر دهنه ۳۷cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۳۰cm | قطر دهنه ۳۲cm |
| جنس | حصیر |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page