فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
جا مایع توپی شیاردار
568.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۲cm |
| قطر | ۶.۵cm |
| جنس | اکرولیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی و قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع دیسپنسر
555.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۴cm |
| قطر کف | ۶.۵cm |
| جنس | سرامیکی |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع موج دربامبو
568.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۶cm |
| عرض | ۶cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| قطر دهانه | ۲.۵cm |
| جنس | اکرولیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی | مشکی | سفید | قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مکعبی سرامیکی فریم دار
680.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 4.5cm |
| قطر دهانه | 2cm |
| ارتفاع | 18cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع Sweet Home سرامیکی
540.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 6cm |
| عرض | 6cm |
| ارتفاع | 11cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید | بژ | طوسی | نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مکعبی سرامیکی
428.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 7.5cm |
| عرض | 7.5cm |
| ارتفاع | 7.5cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید و مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع نارنجکی
540.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۷.۵cm |
| قطر دهانه | ۲cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| جنس | سیلیکون و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سفید، کرم، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی زیگزاگ
570.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | اکرولیک و مخمل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سفید، آجری، موکایی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی مدادی در بامبو
570.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۷cm |
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | اکرولیک و مخمل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، مشکی، سفید، نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع مخملی شیاردار
570.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۴cm |
| قطر | ۹cm |
| جنس | اکرولیک و مخمل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، مشکی، سفید، کرم |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا مایع سرامیکی مدل Wash
558.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۸cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید، قهوه ای، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page