فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
جا دستمالی بژ هندسی
495.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۱.۵cm |
| عرض | ۱۲.۵cm |
| ارتفاع | ۱۱cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
دستمال دو رو (۳۰×۴۰)
58.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۴۰cm |
| عرض | ۳۰cm |
| جنس | میکروفایبر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سبز | آبی | زرد | بنفش | صورتی | قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا دستمالی طرح راتان
770.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 24cm |
| عرض | 13cm |
| ارتفاع | 7.5cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| ضدآب | بله |
دستمال مرطوب مینی
55.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 7cm |
| عرض | 4cm |
| ارتفاع | 2cm |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی و صورتی و سبز و بنفش |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست دم کنی کارما هوم ( ۱۱ پارچه)
2.058.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| دمکنی | قطر ۲۵/ ۲۸/ ۳۲ سانتی متر |
| نمگیر | طول ۸۰cm | عرض ۴۵cm |
| دستگیره | ۲۰*۲۰ سانتی متر |
| پیشبند | طول ۷۰cm | عرض ۴۶cm |
| دستکش فر | طول ۳۰cm | عرض ۱۴cm |
| دستگیره قابلمه | طول ۹cm | عرض ۱۰cm |
| جنس | کتان و نخ |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | قهوهای، طوسی تیره، طوسی روشن، کرم و سرمهای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پک سه عددی دستمال مخصوص شیشه رنگ پاستلی (۳۰×۳۰)
158.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۳۰cm |
| عرض | ۳۰cm |
| جنس | میکروفایبر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| فروش بصورت | پک سه تایی |
کلاه حمام سه گوش
115.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۶۳cm |
| عرض | ۲۴cm |
| جنس | نخ پنبه |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سبز صابونی، نسکافه ای، گلبهی، یاسی، آبی روشن، آبی تیره |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
حوله استخری تک رنگ ساده
318.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۴۰cm |
| عرض | ۷۰cm |
| جنس | میکروفایبر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سرمه ای، قرمز، طوسی، سبز، بنفش، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
دستمال سه تایی سه کاره
168.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۳۰cm |
| عرض | ۳۰cm |
| جنس | میکروفایبر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| فروش بصورت | پک سه تایی |
| ارسال رنگ | رندوم |
جا دستمالی بژ راه راه
428.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۱.۵cm |
| عرض | ۱۲.۵cm |
| ارتفاع | ۱۱cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
جا دستمالی بژ مستطیلی مدرن
428.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۸cm |
| عرض | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
حوله دست و صورت Enjoy
230.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۷۰cm |
| عرض | ۳۰cm |
| جنس | پلی استر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سرمه ای، طوسی، صورتی، آبی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
دستمال تکی هائودا
50.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۵cm |
| عرض | ۲۵cm |
| جنس | میکروفایبر |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا دستمالی بژ گل ژاپنی
438.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰cm |
| عرض | ۱۳cm |
| ارتفاع | ۶cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |