فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
شال و کاور مبل ترکیه ورا (۱۷۰×۳۱۰)
2.968.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۳۱۰cm |
| عرض | ۱۷۰cm |
| جنس | نخ |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | کرم | زغالی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رو بالشتی نخی
235.000 تومانجفت| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۷۰cm |
| عرض | ۵۰cm |
| جنس | نخ پنبه |
| محصول | ایران |
| طرح ها | ۳طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رو بالشتی ساتن طرحدار
598.000 تومانجفت| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۷۰cm |
| عرض | ۴۵cm |
| جنس | ساتن ابریشم |
| محصول | ایران |
| طرح ها | ۴طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل پتینه ترک ریشهدار
2.405.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 225cm |
| عرض | 165cm |
| جنس | نخ پنبه |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | طوسی | کرم | نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل پیکه ترک
3.290.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 230cm |
| عرض | 200cm |
| جنس | نخ پنبه پلی استر |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | طوسی | سفید | کرم |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور مبل ضدلغزش ترک راه راه
2.278.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 200cm |
| عرض | 150cm |
| جنس | پلی استر و نخ فومی |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | طوسی روشن | طوسی تیره |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور مبل ضدلغزش ترک
2.900.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 220cm |
| عرض | 180cm |
| جنس | پلی استر و نخ |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | نسکافه ای | طوسی بژ | موکایی | طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور مبل ضدلغزش ترک طرح مربعی
2.760.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 220cm |
| عرض | 180cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | ترکیه |
شال مبل خز طرح کندویی (۱۴۰×۱۸۰)
2.250.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۸۰cm |
| عرض | ۱۴۰cm |
| جنس | خز |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سفید، قهوه ای، کرم، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال و کاور مبل کتان تک رنگ
1.518.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۵۰cm |
| عرض | ۱۵۰cm |
| جنس | کتان |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | کرم و نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل خز طرح موج
3.200.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 180cm |
| عرض | 120cm |
| جنس | خز و تدی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | عسلی دو رنگ، قهوه ای، کرم، طوسی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال و کاور مبل ترکیه ستا
1.200.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰۰cm |
| عرض | ۱۶۰cm |
| جنس | کتان |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| طرح ها | 10 طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست رو انداز تخت خواب دو نفره
2.378.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول رو انداز | ۲۳۰cm |
| عرض رو انداز | ۱۹۰cm |
| طول روبالشی | ۷۰cm |
| عرض روبالشی | ۵۰cm |
| جنس | نخ |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| شامل | یک عدد رو انداز و دو عدد روبالشی |
شال و کاور مبل ترکیه کتا
1.898.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۱۰cm |
| عرض | ۱۸۰cm |
| جنس | کتان |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پتوی دو نفره آلتیمیت
2.405.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۳۰cm |
| عرض | ۲۰۰cm |
| جنس | پلی استر |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | زرشکی، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل تک رنگ اکرولیک طرح زنجیر
1.168.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۸۰cm |
| عرض | ۱۲۰cm |
| جنس | نخ اکریلیک |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی، خردلی، نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رو بالشتی ساتن تک رنگ
440.000 تومانجفت| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۷۰cm |
| عرض | ۴۵cm |
| جنس | ساتن ابریشم |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | قهوه ای/ طوسی/ یاسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پتوی یک نفره خز طرح مراکشی (۱۶۰×۲۰۰)
1.375.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰۰cm |
| عرض | ۱۶۰cm |
| جنس | خز |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی، سفید، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page