فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
پارچ پیرکس با درب استیل(۳سایز)
758.000 تومان – 860.000 تومانPrice range: 758.000 تومان through 860.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۱۱.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۸ لیتر |
| سایز ۲ | ارتفاع ۲۲cm | قطر کف ۱۰.۵cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۴ لیتر |
| سایز ۳ | ارتفاع ۲۱cm | قطر کف ۱۰cm | قطر دهانه ۹cm | حجم ۱.۲ لیتر |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بطری پیرکس رنگی
530.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۷۵۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۲۴cm |
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| رنگ ها | مشکی | آبی | نارنجی | سبز | صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بطری نوشیدنی پیرکس تپل
430.000 تومان – 495.000 تومانPrice range: 430.000 تومان through 495.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز کوچک | ارتفاع ۱۵cm | قطر کف ۸cm | قطر دهانه ۲cm |
| سایز بزرگ | ارتفاع ۲۳cm | قطر کف ۸cm | قطر دهانه ۲cm |
| حجم سایز کوچک | ۴۵۰میلی لیتر |
| حجم سایز بزرگ | ۷۵۰ میلی لیتر |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| سایز ها | ۲سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قمقمه مکعبی بست BEST (۸۵۰ میلیلیتر)
730.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۸۵۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۱۷cm |
| قطر کف | ۸cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| رنگ ها | سبز، صورتی، سفید، قرمز، مشکی و سرمه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قمقمه طرح بیسکوئیت با پوشش سیلیکونی (۳۸۰ میلیلیتر)
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 6cm |
| عرض | 5cm |
| قطر | 11cm |
| حجم | 380 میلی لیتر |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز، زرد، قهوه ای، صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قمقمه ایون کد ۶۳۴۶
618.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۲۵cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز، گلبهی، بنفش |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بطری لیفی پاشاباغچه
785.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۱۰cm |
| قطر دهانه | ۴cm |
| ارتفاع | ۲۵cm |
| حجم | 1035 میلی لیتر |
| جنس | بلور |
| محصول | ترکیه |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
پارچ پیرکس در توپی
845.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۲۰cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| قطر دهانه | ۷cm |
| حجم | ۱.۵ لیتر |
| جنس | پیرکس و چوب پنبه |
| محصول | چین |
بطری پیرکس طرح دار
618.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۷۵۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۲۴cm |
| قطر کف | ۸cm |
| قطر دهانه | ۳cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| طرح ها | گل، پاپیون، برگ، Good Day |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بطری پیرکس طرح ایکیا
428.000 تومان – 470.000 تومانPrice range: 428.000 تومان through 470.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۷۰۰ و ۱۰۰۰ میلی لیتر |
| سایز بزرگ | ارتفاع ۲۸cm | قطر ۸cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۲۲cm | قطر ۸cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| سایزها | بزرگ و کوچک |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page