فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل
1.265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۹cm |
| قطر | ۸cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | یاسی | آبی | صورتی | مشکی | سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ پاپیون سیتارا ۹۰۰ میل دسته دار
2.128.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | 9cm |
| قطر کف | 7cm |
| ارتفاع | 24cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | ۷ رنگ |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ سیتارا ۶۰۰ میل دسته دار
1.380.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 19cm |
| قطر | 8cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوهای | سفید | بنفش | یاسی | آبی | صورتی | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ اسمگ
1.428.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۸cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | اکرولیک و استیل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | لیمویی | نارنجی | آبی | کرم |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ تامبلر استنلی گلدار
3.390.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۷/۵cm |
| قطر دهانه | ۱۰cm |
| حجم | ۱/۱۸ لیتر |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی و بنفش و صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل وکیوم ۵۰۰ میل
1.265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۴cm |
| قطر کف | ۷cm |
| ارتفاع | ۲۴.۵cm |
| حجم | ۵۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۱۶ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، مشکی، نسکافه ای، قرمز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل فشن ۶۰۰ میل
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵.۵cm |
| قطر کف | ۸cm |
| ارتفاع | ۲۱cm |
| حجم | ۶۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سرمه ای، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ صورتی
455.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۲۸۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۱۰.۵cm |
| قطر کف | ۷cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
فلاسک جی کی مدل وکیوم ۱ لیتر
1.630.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵cm |
| قطر کف | ۹cm |
| ارتفاع | ۳۰cm |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۱۶ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، قرمز، مشکی، نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل وکیوم ۷۵۰ میل
1.445.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵cm |
| قطر کف | ۸cm |
| ارتفاع | ۲۸cm |
| حجم | ۷۵۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۱۶ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، قرمز، مشکی، نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل اسپرت ۸۰۰ میل
1.160.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵cm |
| قطر کف | ۹cm |
| ارتفاع | ۲۶cm |
| حجم | ۸۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۱۶ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی، قرمز، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل فشن ۱.۱ لیتر
1.088.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۹cm |
| قطر کف | ۵.۵cm |
| ارتفاع | ۲۸cm |
| حجم | ۱۱۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سرمه ای، طوسی، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل فشن ۷۵۰ میل
998.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵.۵cm |
| قطر کف | ۸cm |
| ارتفاع | ۲۴cm |
| حجم | ۷۵۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| رنگ ها | سرمه ای، مشکی، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ عروسکی سیتارا
1.668.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۶۰۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۱۹cm |
| قطر | ۷.۵cm |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی، قهوه ای، سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تراول ماگ پلنگی سیتارا
938.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۶۰۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۱۹cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| رنگ ها | صورتی، سفید، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page