فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس قیمت
کتری لعابی گلدار ۲ لیتر
2.180.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱cm |
| قطر کف | ۱۵cm |
| ارتفاع | ۲۰cm |
| جنس | لعابی |
| محصول | چین |
کتری لعابی دسته چوبی
2.670.000 تومان – 2.820.000 تومانPrice range: 2.670.000 تومان through 2.820.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱cm |
| قطر کف | ۱۸cm |
| ارتفاع | ۱۸cm |
| جنس | لعاب، استیل و چوب |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قوری زعفران پیرکس تپلی
335.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۵cm |
| قطر دهانه | ۵cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
قوری تمام پیرکس ساده صافیدار
838.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۱۳cm |
| قطر دهانه | ۸.۵cm |
| ارتفاع | ۱۱cm |
| ابعاد صافی | ارتفاع ۸.۵cm | قطر کف ۷.۵cm | قطر دهانه ۸.۵cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
قوری پیرکس ساده دسته بامبو
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۱۳cm |
| قطر دهانه | ۷cm |
| ارتفاع | ۱۲cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |
قوری طرح باغ آبی
758.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۹cm |
| قطر کف | ۹cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
قوری پیرکس مشجر
945.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۹cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| قطر دهانه | ۷.۵cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |
قوری پیرکس دودی نوردیک دسته چوبی
1.190.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۰cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۱۱cm |
| جنس | پیرکس و چوب |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | خیر |
کتری و قوری پیرکس شیاردار
2.945.000 تومان – 3.070.000 تومانPrice range: 2.945.000 تومان through 3.070.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع قوری | ۱۰cm |
| قطر دهانه قوری | ۷cm |
| قطر کف قوری | ۱۳.۵cm |
| ارتفاع کتری | ۱۶cm |
| قطر دهانه کتری | ۹cm |
| قطر کف کتری | ۱۴cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| امکان قرار دادن روی شغله مستقیم | بله |
| رنگ ها | شفاف، دودی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کتری لعابی گلدار ۲.۵ لیتر
2.300.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱.۵cm |
| قطر کف | ۱۵cm |
| ارتفاع | ۲۰cm |
| جنس | لعابی |
| محصول | چین |
قوری پیرکس شیاردار
745.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 11cm |
| قطر دهانه | 7.5cm |
| ارتفاع | 9cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |