فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
تابه دو دسته لعابی گلدار
1.950.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۵cm |
| ارتفاع | ۶cm |
| قطر | ۲۴cm |
| جنس | لعابی |
| محصول | چین |
روغن ریز استیل
1.530.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۷cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| ارتفاع | ۱۸cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بهتر است با دست شسته شود |
آبکش و لگن نقره ای
908.000 تومان – 1.518.000 تومانPrice range: 908.000 تومان through 1.518.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز۱ | طول ۲۱cm | عرض ۲۱cm | ارتفاع ۸.۵cm |
| سایز۲ | طول ۲۳cm | عرض ۲۳cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۳ | طول ۲۵cm | عرض ۲۵cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۴ | طول ۲۷cm | عرض ۲۷cm | ارتفاع ۱۰.۵cm |
| سایز۵ | طول ۲۹cm | عرض ۲۹cm | ارتفاع ۱۱.۵cm |
| سایز۶ | طول ۳۱cm | عرض ۳۱cm | ارتفاع ۱۲.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| سایز ها | سایز ۱(۲۲cm) | سایز ۲(۲۴cm) | سایز ۳(۲۶cm) | سایز ۴(۲۸cm) | سایز ۵(۳۰cm) | سایز ۶(۳۲cm) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش و لگن طلایی
1.090.000 تومان – 1.745.000 تومانPrice range: 1.090.000 تومان through 1.745.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز۱ | طول ۲۱cm | عرض ۲۱cm | ارتفاع ۸.۵cm |
| سایز۲ | طول ۲۳cm | عرض ۲۳cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۳ | طول ۲۵cm | عرض ۲۵cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۴ | طول ۲۷cm | عرض ۲۷cm | ارتفاع ۱۰.۵cm |
| سایز۵ | طول ۲۹cm | عرض ۲۹cm | ارتفاع ۱۱.۵cm |
| سایز۶ | طول ۳۱cm | عرض ۳۱cm | ارتفاع ۱۲.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| سایز ها | سایز ۱(۲۲cm) | سایز ۲(۲۴cm) | سایز ۳(۲۶cm) | سایز ۴(۲۸cm) | سایز ۵(۳۰cm) | سایز ۶(۳۲cm) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
اسپری روغن دسته دار کرم
278.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 18cm |
| قطر کف | 7.5cm |
| قطر دهانه | 5.5cm |
| جنس | شیشه و پلاستیک |
| محصول | چین |
تابه چدنی سوسیسی
1.390.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۱cm |
| عرض | ۱۹cm |
| ارتفاع | ۲cm |
| طول دسته | ۱۵cm |
| جنس | چدن |
| محصول | چین |
ست دم کنی کارما هوم ( ۱۱ پارچه)
2.058.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| دمکنی | قطر ۲۵/ ۲۸/ ۳۲ سانتی متر |
| نمگیر | طول ۸۰cm | عرض ۴۵cm |
| دستگیره | ۲۰*۲۰ سانتی متر |
| پیشبند | طول ۷۰cm | عرض ۴۶cm |
| دستکش فر | طول ۳۰cm | عرض ۱۴cm |
| دستگیره قابلمه | طول ۹cm | عرض ۱۰cm |
| جنس | کتان و نخ |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | قهوهای، طوسی تیره، طوسی روشن، کرم و سرمهای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاسه میکس تاشو Qlux
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۲۳cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۱۳cm |
| جنس | پلاستیک و سیلیکون |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | سبز و طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش گرد تاشو Qlux
265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۲۲cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | سیلیکون |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | سبز و طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاسه گرد ۱ لیتری Mugiss
115.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر | ۱۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
| رنگ ها | آبی، خاکی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش مربعی تاشو Qlux
340.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد دهانه | ۱۹cm*۱۹cm |
| ابعاد کف | ۱۰cm*۱۰cm |
| ارتفاع | ۹.۵cm |
| جنس | سیلیکون |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | سبز، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش برنج تاشو سیلیکونی
465.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۶cm |
| عرض | ۲۳cm |
| ارتفاع | ۱۵.۵cm |
| جنس | سیلیکون و پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سبز، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش داخل سینک تاشو سیلیکونی
948.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول بازشده | ۵۲cm |
| طول بسته | ۳۹cm |
| عرض | ۲۶.۵cm |
| ارتفاع | ۱۲cm |
| جنس | سیلیکون و پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | طوسی تیره، طوسی روشن |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست قابلمه لعابی
4.200.000 تومانست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر۲۲cm | ارتفاع ۱۳.۵cm | قطر درب ۲۱cm |
| سایز متوسط | قطر۲۰cm | ارتفاع ۱۲cm | قطر درب ۱۹cm |
| سایز کوچک | قطر۱۸cm | ارتفاع ۱۰.۵cm | قطر درب ۱۷cm |
| دسته ها | ۴cm |
| دکمه ها | ۳cm |
| جنس | لعابی |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | ست سه سایزی |