فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 29
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 11
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 12
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 11
- سفیدسفید 55
- شتریشتری 1
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 34
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 51
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 11
- قهوه ایقهوه ای 31
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 6
- کرمکرم 43
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 29
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 10
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 16
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 4
فیلتر بر اساس قیمت
ظرف سرامیکی دردار ریدان
168.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ضلع دهانه | ۶.۵cm |
| ضلع کف | ۷.۵cm |
| ارتفاع | ۴cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | صور فلکی مشکی، صور فلکی سفید، Aquarius مشکی، Virgo سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پتوی یک نفره خز طرح مراکشی (۱۶۰×۲۰۰)
1.375.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰۰cm |
| عرض | ۱۶۰cm |
| جنس | خز |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی، سفید، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گل مصنوعی کد۱۱۲
350.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع شاخه | 33سانتی متر |
| تعداد بازو | ۶ عدد |
| جنس | پارچه و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ | یاسی کبود |
جا عودی رنگین کمان بژ
240.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۳cm |
| عرض | ۷.۵cm |
| ارتفاع | ۲cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
لیوان بلوری سبز پاشاباغچه
255.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۸cm |
| قطر دهانه | ۷cm |
| جنس | بلور وارداتی |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
کوسن خز طرح موج
430.000 تومان>
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 40cm |
| عرض | 40cm |
| جنس | خز و کتان |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | عسلی دو رنگ، قهوه ای، کرم، طوسی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
روفرشی ضخیم طرح سه لوزی
880.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 195cm |
| عرض | 150cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| سایر ویژگی ها | رنگ ثابت، ضدلغزش |
روفرشی ضخیم طرح زمینه طوسی
880.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 195cm |
| عرض | 150cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| سایر ویژگی ها | رنگ ثابت، ضدلغزش |
روفرشی ضخیم طرح ترکمن
880.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 195cm |
| عرض | 150cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| سایر ویژگی ها | رنگ ثابت، ضدلغزش |
جانونی در بامبو
1.595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۳۵cm |
| عرض | ۱۹cm |
| ارتفاع | ۱۲.۵cm |
| جنس | بامبو و الیاف گندم |
| محصول | چین |
| طرح ها | آبی، برگ زرد، تکست (نوشتهدار)، خالخالی با زمینه مشکی و خالخالی با زمینه سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گلدان دو پله مات
495.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۸cm |
| عرض | ۱۸cm |
| قطر دهانه | ۱۰cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| جنس | پلیاستر |
| محصول | ایران |
| مناسب گل طبیعی | نمی باشد |
گلدان ساعت شنی مات
328.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۴cm |
| عرض | ۹cm |
| قطر کف | ۹cm |
| قطر دهانه | ۹cm |
| جنس | پلیاستر |
| محصول | ایران |
| مناسب گل طبیعی | نمی باشد |
گل مصنوعی شقایق
278.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۵۹cm |
| تعداد بازو | ۴ عدد |
| تعداد گل در هر شاخه | ۶ عدد |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید، بنفش، زرد |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جا عودی و جا شمعی صدفی بژ
258.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۴cm |
| قطر | ۱۲cm |
| جنس | سرامیک لاستر |
| محصول | ایران |