فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 29
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 11
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 12
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 11
- سفیدسفید 55
- شتریشتری 1
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 34
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 51
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 11
- قهوه ایقهوه ای 31
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 6
- کرمکرم 43
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 29
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 10
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 16
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 4
فیلتر بر اساس قیمت
گلدان و گل دکوراتیو هورتانسیا کوچک
275.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۰cm |
| قطر کف | ۴cm |
| جنس | چوب و پلاستیک |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | نارنجی، قرمز، بنفش |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
دیس گرد طرح باغ آبی
1.318.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۳۱cm |
| قطر کف | ۲۰cm |
| ارتفاع | ۷cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
کاسه کوچک طرح باغ آبی
158.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۱۱.۵cm |
| قطر کف | ۵cm |
| ارتفاع | ۵.۵cm |
| جنس | چینی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
باکس نظمدهنده حصیری مربعی تاشو
1.680.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۳۰cm |
| عرض | ۳۰cm |
| ارتفاع | ۳۰cm |
| جنس | حصیر |
| محصول | چین |
رو بالشتی ساتن تک رنگ
440.000 تومانجفت| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۷۰cm |
| عرض | ۴۵cm |
| جنس | ساتن ابریشم |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | قهوه ای/ طوسی/ یاسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گلدان سرامیکی لوله ای
427.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰cm |
| ارتفاع | ۱۹ و ۱۳.۵cm |
| قطر دهانه | ۹cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
قوری پیرکس شیاردار
745.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | 11cm |
| قطر دهانه | 7.5cm |
| ارتفاع | 9cm |
| جنس | پیرکس و بامبو |
| محصول | چین |
کیف لوازم آرایشی چرمی
537.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 20cm |
| عرض | 10cm |
| ارتفاع | 14cm |
| جنس | چرم مصنوعی و پارچه |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سفید | صورتی | شتری | مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست دکوری سه تکه گلآبی
1.580.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| گلدان بزرگ | ارتفاع ۱۸cm | قطر کف ۶/۵cm | قطر دهانه ۴/۵cm |
| گلدان کوچک | ارتفاع 12cm | قطر کف ۶/۵cm | قطر دهانه ۴/۵cm |
| قطر بشقاب | 13.5 cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
ست دکوری سه تکه باغ بهشتی
1.180.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| گلدان بزرگ | ارتفاع ۱۸cm | قطر کف ۶/۵cm | قطر دهانه ۴/۵cm |
| گلدان کوچک | ارتفاع 12cm | قطر کف ۶/۵cm | قطر دهانه ۴/۵cm |
| قطر بشقاب | 13.5 cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | پرنده (طرح۱) | گل (طرح۲) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سرویس چهار پارچه کرومی
3.410.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر بشقاب | 20cm |
| لیوان | ارتفاع ۱۰cm | قطر ۱۰cm |
| کاسه | قطر دهانه ۱۲cm | ارتفاع ۶/۵cm | قطر کف ۷cm |
| طول قاشق | 14cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
کاور کوسن گیپور اعلا
358.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۴۰cm |
| عرض | ۴۰cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | چین |
| طرح ها | ۴طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رومیزی سه تکه گیپور اعلا
1.035.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد عسلی | طول ۴۰cm | عرض ۳۰cm |
| ابعاد جلو مبلی | طول 80cm | عرض ۴۵cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | چین |
| طرح ها | ۴ طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فرشینه مدرن ترکیه طرح لوزی طوسی(۲۳۰×۱۶۰)
6.435.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۳۰cm |
| عرض | ۱۶۰cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |