فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 29
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 11
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 12
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 11
- سفیدسفید 55
- شتریشتری 1
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 34
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 51
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 11
- قهوه ایقهوه ای 31
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 6
- کرمکرم 43
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 29
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 10
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 16
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 4
فیلتر بر اساس قیمت
گلدان حلزونی ژورنالی
328.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | سفید، کرم براق |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گلدان دفرمه دوپا ژورنالی
240.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۲cm |
| عرض | ۱۵cm |
| قطر دهانه | ۳cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | سفید، قهوه ای، گلبهی، سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
عود دست ساز اعلا
248.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۵۰ گرم |
| جنس | درخت آگار و گیاهان معطر |
| محصول | هند |
| رایحه ها | کد ۷۷(طرح۱)، بلک مامبا(طرح۲)، انرژی(طرح۳) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
عسل خوری دنیز Deniz
235.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول قاشق | ۱۶cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| جنس | بلور |
| محصول | ایران |
| طرح ها | تمام کندویی(طرح۱)، هانی(طرح۲) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شمع کاسه ای چوبی
405.000 تومان – 465.000 تومانPrice range: 405.000 تومان through 465.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| مثلث | ارتفاع ۴cm | ضلع ۹cm |
| بیضی | ارتفاع ۴cm | قطر بزرگ ۱۶.۵cm | قطر کوچک ۱۱cm |
| جنس | پارافین و چوب |
| محصول | ایران |
| طرح ها | بیضی، مثلث |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
زیر قابلمه ای سیلیکونی شنگیا
280.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طرح دایره | قطر 18cm |
| طرح مربع | طول و عرض ۱۸cm |
| جنس | سیلیکون |
| محصول | چین |
| طرح ها | دایره طوسی، دایره مشکی، مربع طوسی، مربع مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ابزار دسته چوبی شنگیا
240.000 تومان – 340.000 تومانPrice range: 240.000 تومان through 340.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| رشته کن دوکاره | طول ۱۷cm | طول تیغه ۶.۵cm |
| فرچه و لیسک | طول 23cm |
| صافی چای | طول 22cm | قطر ۵cm |
| کاردک | طول ۲۳cm | ابعاد کاردک ۵cm *۱۰cm |
| همزن | طول ۲۳cm |
| جنس | استیل و چوب |
| محصول | چین |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
عسل خوری زیره بامبو پیرکس طرح کاج
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول قاشق | ۱۵cm |
| ارتفاع | ۱۲.۵cm |
| قطر دهانه | ۶.۵cm |
| قطر کف | ۹cm |
| قطر زیره | ۱۰cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
ظرف سه پایه دفرمه مات (دو سایز)
278.000 تومان – 478.000 تومانPrice range: 278.000 تومان through 478.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر ۲۳cm | ارتفاع ۸cm | قطر کف ۵cm |
| سایز کوچک | قطر ۱۴cm | ارتفاع ۶cm | قطر کف ۴cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
| سایزها | کوچک و بزرگ |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گلدان شیاردار مات
365.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۶cm |
| قطر دهانه | ۶.۵cm |
| ارتفاع | ۱۸cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
جا مایع نارنجکی
540.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر کف | ۷.۵cm |
| قطر دهانه | ۲cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| جنس | سیلیکون و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سفید، کرم، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
لیوان دمنوش پیرکس و استیل
380.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 11cm |
| قطر دهانه لیوان | 8cm |
| قطر کف لیوان | ۸cm |
| قطر دهانه صافی | ۷cm |
| ارتفاع صافی | ۷cm |
| قطر کف صافی | ۵.۵cm |
| جنس | پیرکس و استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
فنجان چای و قهوه طرح برگ
380.000 تومان – 518.000 تومانPrice range: 380.000 تومان through 518.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| چای خوری | قطر زیره ۱۵cm | قطر دهنه فنجان ۸cm | قطر کف فنجان ۶cm | ارتفاع فنجان ۶.۵cm |
| قهوه خوری | قطر زیره ۱۲.۵cm | قطر دهنه فنجان ۶cm | قطر کف فنجان ۴cm | ارتفاع فنجان ۵cm |
| جنس | سرامیک و چینی استخوانی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| طرح ها | چای خوری، قهوه خوری |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گوی موزیکال پمپ دار لولیتا
875.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| جنس | پلی استر و شیشه و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آبی، صورت، گلبهی، زرد |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گوی موزیکال پمپ دار LOVE
875.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| جنس | پلی استر و شیشه و پلاستیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | داماد ایستاده(طرح1)، داماد نشسته(طرح2) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گوی موزیکال پمپ دار گوزن
875.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| جنس | پلی استر و شیشه و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز، صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page