فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 29
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 11
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 12
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 11
- سفیدسفید 55
- شتریشتری 1
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 34
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 51
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 11
- قهوه ایقهوه ای 31
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 6
- کرمکرم 43
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 29
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 10
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 16
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 4
فیلتر بر اساس قیمت
فنجان پیرکس راه راه Deli
225.000 تومانعدد| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
| شعله مستقیم | بله |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
رانر رافیا نواری دو سایز
988.000 تومان – 1.160.000 تومانPrice range: 988.000 تومان through 1.160.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ۱۳۰*۴۰cm |
| سایز ۲ | ۱۸۰*۴۰cm |
| جنس | کتان و رافیا طبیعی |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال و کاور مبل کتان تک رنگ
1.518.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۵۰cm |
| عرض | ۱۵۰cm |
| جنس | کتان |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | کرم و نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
زیر بشقابی رافیا کلاسیک
255.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 45cm |
| عرض | 30cm |
| جنس | رافیا |
| محصول | چین |
| رنگ ها | قهوه ای، کرم |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پادری پرزبلند تاپ
1.115.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 80cm |
| عرض | 50cm |
| جنس | خز |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسیتیره، طوسی روشن، کرم،قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رانر بوهو ترکیه
860.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 130cm |
| عرض | 35cm |
| جنس | پلی استر |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | بژ، طوسی روشن، طوسی تیره |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رانر رافیا طرح لینا
860.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 120cm |
| عرض | 30cm |
| جنس | رافیا |
| محصول | چین |
| رنگ ها | کرم، نسکافه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ظرف نگهدارنده Gondol ترکیه
250.000 تومان – 365.000 تومانPrice range: 250.000 تومان through 365.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز1 | طول 14cm | عرض 10cm | ارتفاع 5cm |
| سایز2 | طول 19cm | عرض 13cm | ارتفاع 6cm |
| حجم | 350 میلی لیتر | 1000 میلی لیتر |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کوسن رافیا طرح رافائل
480.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 40cm |
| عرض | 40cm |
| جنس | کتان و رافیا |
| محصول | چین |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل خز طرح موج
3.200.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 180cm |
| عرض | 120cm |
| جنس | خز و تدی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | عسلی دو رنگ، قهوه ای، کرم، طوسی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال و کاور مبل ترکیه ستا
1.200.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰۰cm |
| عرض | ۱۶۰cm |
| جنس | کتان |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| طرح ها | 10 طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پادری خز طرح حصیر
835.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۸۰cm |
| عرض | ۵۰cm |
| جنس | خز درجه یک |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | قهوه ای، کرم، طوسی، سفید |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ظرف نگهدارنده Gondol دودی (دو سایز)
135.000 تومان – 148.000 تومانPrice range: 135.000 تومان through 148.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | ارتفاع ۵.۵cm | طول ۱۹cm | عرض ۱۱cm |
| سایز ۲ | ارتفاع ۸.۵cm | طول ۱۹cm | عرض ۱۱cm |
| حجم | سایز ۱: ۶۵۰ میلی لیتر | سایز ۲: ۱ لیتر |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
باکس حصیری مربعی (سه سایز)
860.000 تومان – 1.455.000 تومانPrice range: 860.000 تومان through 1.455.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز کوچک | طول ۲۲cm | عرض ۲۲cm | ارتفاع ۱۱cm |
| سایز متوسط | طول ۲۵cm | عرض ۲۵cm | ارتفاع ۱۳cm |
| سایز بزرگ | طول ۳۰cm | عرض ۳۰cm | ارتفاع ۱۶cm |
| جنس | حصیر |
| محصول | چین |
| سایزها | بزرگ، متوسط، کوچک |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
باکس لاندری تاشو ضدآب گرد
445.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۵۰cm |
| قطر | ۴۰cm |
| جنس | پارچه برزنتی |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی، کرم، قهوه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاسه میکس تاشو Qlux
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۲۳cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۱۳cm |
| جنس | پلاستیک و سیلیکون |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | سبز و طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آبکش گرد تاشو Qlux
265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۲۲cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| ارتفاع | ۹cm |
| جنس | سیلیکون |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| رنگ ها | سبز و طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page