فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 26
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 9
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 10
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 10
- سفیدسفید 49
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 31
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 46
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 1
- قرمزقرمز 9
- قهوه ایقهوه ای 27
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 5
- کرمکرم 39
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 28
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 8
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 15
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 3
فیلتر بر اساس قیمت
کاور کوسن بوهو
365.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۴۰cm |
| عرض | ۴۰cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | ایران |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| طرح ها | 5 طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل وکیوم ۵۰۰ میل
1.265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۴cm |
| قطر کف | ۷cm |
| ارتفاع | ۲۴.۵cm |
| حجم | ۵۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۱۶ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، مشکی، نسکافه ای، قرمز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فلاسک جی کی مدل فشن ۶۰۰ میل
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر دهانه | ۵.۵cm |
| قطر کف | ۸cm |
| ارتفاع | ۲۱cm |
| حجم | ۶۰۰ میلی لیتر |
| جنس | استیل ۳۰۴ |
| محصول | چین |
| رنگ ها | طوسی، سرمه ای، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
فرچه روغن پیرکس مدل کاکتوسی
265.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع با فرچه | ۱۵cm |
| جنس | بلور و سیلیکون |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
| رنگ ها | قرمز و آبی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ادویه ساب بامبو (۲ سایز)
255.000 تومان – 310.000 تومانPrice range: 255.000 تومان through 310.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| بزرگ | ارتفاع ۲۵cm | قطر 4cm |
| کوچک | ارتفاع ۲۰cm | قطر 4cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
جعبه دستمال کاغذی مستطیل اکرولیک
445.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۵cm |
| عرض | ۱۳cm |
| ارتفاع | ۶.۵cm |
| جنس | اکرولیک |
| محصول | ایران |
قمقمه مکعبی بست BEST (۸۵۰ میلیلیتر)
730.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| حجم | ۸۵۰ میلی لیتر |
| ارتفاع | ۱۷cm |
| قطر کف | ۸cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| رنگ ها | سبز، صورتی، سفید، قرمز، مشکی و سرمه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بشقاب دالبری گود بلوری دور طلایی
430.000 تومانعدد| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | ۱۹.۵cm |
| گودی | ۴.۵cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | خیر |
| قیمت | برای هر عدد درج شده است |
دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل مرجان
920.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
ست قاشق و چنگال غذاخوری استیل دودی دنی هوم (۱۲ پارچه)
2.050.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق غذاخوری | طول۲۱cm |
| چنگال غذاخوری | طول۲۱cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| فروش بصورت | دست 6تایی قاشق و 6تایی چنگال(در مجموع 12 عدد) |
قاشق و چنگال دسرخوری استیل دودی دنی هوم
710.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق دسرخوری | طول۱۶cm |
| چنگال دسرخوری | طول۱۴.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| فروش بصورت | دست 6تایی قاشق یا دست 6تایی چنگال |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاسه بامبو وارداتی
1.075.000 تومان – 2.215.000 تومانPrice range: 1.075.000 تومان through 2.215.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر دهانه ۳۰cm | قطر کف ۲۰cm | ارتفاع ۱۰cm |
| سایز متوسط | قطر دهانه ۲۵cm | قطر کف ۱۵cm | ارتفاع ۸cm |
| سایز کوچک | قطر دهانه ۲۰cm | قطر کف ۱۰.۵cm | ارتفاع ۶cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | خیر |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل خز طرح کندویی (۱۴۰×۱۸۰)
2.250.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۸۰cm |
| عرض | ۱۴۰cm |
| جنس | خز |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | سفید، قهوه ای، کرم، طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قمقمه طرح بیسکوئیت با پوشش سیلیکونی (۳۸۰ میلیلیتر)
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 6cm |
| عرض | 5cm |
| قطر | 11cm |
| حجم | 380 میلی لیتر |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز، زرد، قهوه ای، صورتی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قمقمه ایون کد ۶۳۴۶
618.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۲۵cm |
| قطر | ۷cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | سبز، گلبهی، بنفش |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
زیر لیوانی بامبو مربع
58.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 9.5cm |
| عرض | 9.5cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
زیر لیوانی بامبو گرد
58.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | 9.5cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |