فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 29
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- آجریآجری 2
- بادمجانیبادمجانی 1
- بژبژ 6
- بنفشبنفش 11
- پر رنگ 1
- خاکیخاکی 1
- خردلیخردلی 1
- دودیدودی 2
- زردزرد 12
- زرشکیزرشکی 2
- زغالیزغالی 2
- سبزسبز 36
- سبز پر رنگسبز پر رنگ 1
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سبز کم رنگسبز کم رنگ 1
- سرخابیسرخابی 4
- سرمه ایسرمه ای 11
- سفیدسفید 55
- شتریشتری 1
- شفافشفاف 1
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 34
- طلاییطلایی 3
- طوسیطوسی 51
- طوسی تیرهطوسی تیره 9
- طوسی روشنطوسی روشن 10
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 11
- قهوه ایقهوه ای 31
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 6
- کرمکرم 43
- کرم براقکرم براق 1
- کم رنگ 1
- گلبهیگلبهی 4
- لیموییلیمویی 1
- مشکیمشکی 29
- موکاییموکایی 4
- نارنجینارنجی 10
- نباتینباتی 2
- نسکافه اینسکافه ای 16
- نقره اینقره ای 2
- یاسییاسی 4
فیلتر بر اساس قیمت
شمع وارمری رنگی
20.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۲cm |
| قطر کف | ۵cm |
| جنس | سرامیک و پارافین |
| محصول | ایران |
| قیمت | برای هر عدد درج شده است |
| رنگ ها | طوسی، قهوهای، قرمز، سفید و زرد |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ساعت زنگدار کلاسیک
685.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر گردی ساعت | ۱۰cm |
| عطف | ۵.۵cm |
| ارتفاع | ۱۵cm |
| جنس | استیل و پلاستیک |
| محصول | چین |
| رنگ ها | آجری، آبی کاربنی، سبز، کرم، مشکی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گل مصنوعی بری Berry کد ۶۰۲۲
365.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع شاخه | 30cm |
| تعداد بازو در هر شاخه | 3 عدد |
| جنس | پلاستیک و فوم |
| محصول | چین |
| رنگ ها | بادمجانی(بلوبری)، نارنجی، سبز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
آباژور پتینه منگوله دار با شید نقرهای
3.600.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر شید | 46cm |
| قطر کف | 20cm |
| ارتفاع | 55cm |
| جنس | رزین |
| محصول | چین |
آباژور پتینه با شید مکرومه
2.885.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر شید | ۴۰cm |
| قطر کف | 23cm |
| ارتفاع | ۴۰cm |
| جنس | رزین و مکرومه |
| محصول | چین |
گوی موزیکال عشاق سایز بزرگ
695.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۰cm |
| جنس | رزین و شیشه |
| محصول | چین |
پادری تافتینگ دور حاشیه اعلا (۶۰×۴۰)
915.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۶۰cm |
| عرض | ۴۰cm |
| جنس | مخمل تافتینگ |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی روشن، طوسی تیره، سرمه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
گل مصنوعی بوتهای مدل جنگلی
228.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع شاخه | ۴۰ سانتیمتر |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
| قابل شستشو | بله |
قالیچه مخملی طرح ماربل مشکی (۱.۵×۲)
1.998.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۲۰۰cm |
| عرض | ۱۵۰cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
مجسمه و جا عودی طرح فرشته
235.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| فرشته نشسته | ارتفاع ۱۳cm | کف ۱۱cm4 |
| فرشته ایستاده | ارتفاع ۱۹cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| طرح ها | ایستاده(طرح1) ، نشسته(طرح2) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بانکه تک سایز طرح قلم آبی جینجار
1.875.000 تومان – 3.390.000 تومانPrice range: 1.875.000 تومان through 3.390.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر ۹ | ارتفاع ۲۵ |
| سایز کوچک | قطر ۷ | ارتفاع ۲۰ |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست نمکدان استیل توپی استند دار
685.000 تومانست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| استند | طول ۱۸.۵cm | عرض ۸cm| ارتفاع با میله ۱۴cm |
| نمکدان | قطر ۳.۵cm| ارتفاع ۵.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل فضانورد
988.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۱۵cm |
| قطر کف | ۱۲cm |
| جنس | پلاستیک |
| محصول | چین |
قاشق چای خوری استیل دودی دنی هوم
540.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۱cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| فروش بصورت | دست 6تایی |
ظرف کرهخوری سرامیکی
405.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۱۸cm |
| عرض | ۱۱cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
نمکدان جفتی سرامیکی با زیره بامبو
278.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| زیره بامبو | هر ضلع 10cm |
| ارتفاع | ۵cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | چین |
شمع فانتزی عطری طرح کاسه نقرهای
540.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | 8cm |
| قطر | 18cm |
| جنس | پارافین |
| محصول | چین |
گلدان سرامیکی شیاردار طرح ایکیا (دو سایز)
328.000 تومان – 505.000 تومانPrice range: 328.000 تومان through 505.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۲۲cm | قطر دهانه 6cm | قطر کف 7.5cm |
| سایز کوچک | ارتفاع 16cm | قطر دهانه ۴cm | قطر کف ۵.۵cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
| سایزها | بزرگ و کوچک |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page