فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
- آبیآبی 4
- آبی تیرهآبی تیره 1
- آبی روشنآبی روشن 1
- بژبژ 4
- بنفشبنفش 3
- خردلیخردلی 1
- زردزرد 2
- زرشکیزرشکی 1
- زغالیزغالی 1
- سبزسبز 10
- سبز صابونیسبز صابونی 1
- سرمه ایسرمه ای 6
- سفیدسفید 16
- شیریشیری 1
- صورتیصورتی 4
- طوسیطوسی 25
- طوسی تیرهطوسی تیره 7
- طوسی روشنطوسی روشن 7
- طوسی سبزطوسی سبز 1
- عسلی دو رنگعسلی دو رنگ 2
- قرمزقرمز 1
- قهوه ایقهوه ای 19
- قهوه ای روشنقهوه ای روشن 5
- کرمکرم 27
- گلبهیگلبهی 1
- موکاییموکایی 2
- نباتینباتی 1
- نسکافه اینسکافه ای 9
- یاسییاسی 2
فیلتر بر اساس قیمت
سبد حصیری ایکیا دو سایز
2.656.000 تومان – 3.165.000 تومانPrice range: 2.656.000 تومان through 3.165.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۴۱cm | قطر دهانه ۳۵cm | قطر کف ۳۰cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۳۰cm | قطر دهانه ۳۰cm | قطر کف ۲۶cm |
| جنس | حصیر |
| محصول | چین |
| طرح ها | طرح۱ (هلالی) . طرح۲ (خطی) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رومیزی رانر گیپور اعلا
1.190.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پادری فومی آبگیر
365.000 تومان – 495.000 تومانPrice range: 365.000 تومان through 495.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل پتینه ترک ریشهدار
2.405.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
شال مبل پیکه ترک
3.290.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور مبل ضدلغزش ترک راه راه
2.278.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 200cm |
| عرض | 150cm |
| جنس | پلی استر و نخ فومی |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | طوسی روشن | طوسی تیره |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور مبل ضدلغزش ترک
2.900.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 220cm |
| عرض | 180cm |
| جنس | پلی استر و نخ |
| محصول | ترکیه |
| رنگ ها | سفید | نسکافه ای | طوسی بژ | موکایی | طوسی |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
دستمال مرطوب مینی
55.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور کوسن کدو
228.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قالیچه نمدی طرح وینتج طوسی وسط (۴ سایز)
860.000 تومان – 2.630.000 تومانPrice range: 860.000 تومان through 2.630.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز یک | طول ۱۵۰cm | عرض 9۰cm |
| سایز دو | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۰۰cm |
| سایز سه | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| سایز چهار | طول ۲۵۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| سایز ها | 4 سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قالیچه نمدی طرح وینتج طوسی براق (۴ سایز)
860.000 تومان – 2.630.000 تومانPrice range: 860.000 تومان through 2.630.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز یک | طول ۱۵۰cm | عرض 9۰cm |
| سایز دو | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۰۰cm |
| سایز سه | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| سایز چهار | طول ۲۵۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| سایز ها | 4 سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قالیچه نمدی طرح وینتج طوسی مینیمال (۴ سایز)
860.000 تومان – 2.630.000 تومانPrice range: 860.000 تومان through 2.630.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز یک | طول ۱۵۰cm | عرض 9۰cm |
| سایز دو | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۰۰cm |
| سایز سه | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| سایز چهار | طول ۲۵۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| سایز ها | 4 سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قالیچه نمدی طرح کرم کلاسیک (۴ سایز)
860.000 تومان – 2.630.000 تومانPrice range: 860.000 تومان through 2.630.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز یک | طول ۱۵۰cm | عرض 9۰cm |
| سایز دو | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۰۰cm |
| سایز سه | طول ۲۰۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| سایز چهار | طول ۲۵۰cm | عرض ۱۵۰cm |
| جنس | مخمل و نمد |
| محصول | ایران |
| سایز ها | 4 سایز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست دم کنی کارما هوم ( ۱۱ پارچه)
2.058.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| دمکنی | قطر ۲۵/ ۲۸/ ۳۲ سانتی متر |
| نمگیر | طول ۸۰cm | عرض ۴۵cm |
| دستگیره | ۲۰*۲۰ سانتی متر |
| پیشبند | طول ۷۰cm | عرض ۴۶cm |
| دستکش فر | طول ۳۰cm | عرض ۱۴cm |
| دستگیره قابلمه | طول ۹cm | عرض ۱۰cm |
| جنس | کتان و نخ |
| محصول | ایران |
| رنگ ها | قهوهای، طوسی تیره، طوسی روشن، کرم و سرمهای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پادری تافتینگ دور حاشیه اعلا (۶۰×۴۰)
915.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۶۰cm |
| عرض | ۴۰cm |
| جنس | مخمل تافتینگ |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| رنگ ها | طوسی روشن، طوسی تیره، سرمه ای |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاور کوسن بوهو
365.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۴۰cm |
| عرض | ۴۰cm |
| جنس | نخ و پلی استر |
| محصول | ایران |
| امکان شستشو با لباسشویی | بله |
| طرح ها | 5 طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page