فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
بشقاب دالبری گود بلوری دور طلایی
430.000 تومانعدد| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | ۱۹.۵cm |
| گودی | ۴.۵cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | خیر |
| قیمت | برای هر عدد درج شده است |
ست قاشق و چنگال غذاخوری استیل دودی دنی هوم (۱۲ پارچه)
2.050.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق غذاخوری | طول۲۱cm |
| چنگال غذاخوری | طول۲۱cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| فروش بصورت | دست 6تایی قاشق و 6تایی چنگال(در مجموع 12 عدد) |
قاشق و چنگال دسرخوری استیل دودی دنی هوم
710.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق دسرخوری | طول۱۶cm |
| چنگال دسرخوری | طول۱۴.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| فروش بصورت | دست 6تایی قاشق یا دست 6تایی چنگال |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
کاسه بامبو وارداتی
1.075.000 تومان – 2.215.000 تومانPrice range: 1.075.000 تومان through 2.215.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر دهانه ۳۰cm | قطر کف ۲۰cm | ارتفاع ۱۰cm |
| سایز متوسط | قطر دهانه ۲۵cm | قطر کف ۱۵cm | ارتفاع ۸cm |
| سایز کوچک | قطر دهانه ۲۰cm | قطر کف ۱۰.۵cm | ارتفاع ۶cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | خیر |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
زیر لیوانی بامبو مربع
58.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 9.5cm |
| عرض | 9.5cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
زیر لیوانی بامبو گرد
58.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر | 9.5cm |
| جنس | بامبو |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | خیر |
سینی بامبو کاکتوس (سه سایز)
285.000 تومان – 668.000 تومانPrice range: 285.000 تومان through 668.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز کوچک | طول ۲۲cm | عرض ۱۴cm |
| سایز متوسط | طول ۳۰cm | عرض ۲۰cm |
| سایز بزرگ | طول ۳۷.۵cm | عرض ۲۵cm |
| جنس | الیاف طبیعی |
| محصول | چین |
| سایزها | بزرگ و متوسط و کوچک |
| طرح ها | سایز کوچک ۲ طرح |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
تابه سرو ملامین
328.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قطر بزرگ | ۲۶cm |
| قطر کوچک | ۲۰cm |
| ارتفاع | ۳cm |
| طول دسته | ۱۳cm |
| جنس | ملامین |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
عسل خوری دنیز Deniz
235.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول قاشق | ۱۶cm |
| قطر دهانه | ۸cm |
| قطر کف | ۱۱cm |
| ارتفاع | ۱۶cm |
| جنس | بلور |
| محصول | ایران |
| طرح ها | تمام کندویی(طرح۱)، هانی(طرح۲) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
عسل خوری زیره بامبو پیرکس طرح کاج
595.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول قاشق | ۱۵cm |
| ارتفاع | ۱۲.۵cm |
| قطر دهانه | ۶.۵cm |
| قطر کف | ۹cm |
| قطر زیره | ۱۰cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | چین |
ظرف سه پایه دفرمه مات (دو سایز)
278.000 تومان – 478.000 تومانPrice range: 278.000 تومان through 478.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | قطر ۲۳cm | ارتفاع ۸cm | قطر کف ۵cm |
| سایز کوچک | قطر ۱۴cm | ارتفاع ۶cm | قطر کف ۴cm |
| جنس | سرامیک |
| محصول | ایران |
| سایزها | کوچک و بزرگ |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
لته خوری بلوری کلاسیک وارداتی
215.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۷cm |
| قطر دهانه | ۱۰cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
کاسه مربعی کریستال پاشاباغچه
1.770.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۸cm |
| عرض | ۸cm |
| ارتفاع | ۶cm |
| جنس | کریستال |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| فروش بصورت | دست 4تایی |
کاسه گرد کریستال پاشاباغچه
1.390.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۶cm |
| قطر دهانه | ۹cm |
| جنس | کریستال |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| فروش بصورت | دست 4تایی |
ظرف سرو بورجام مستطیلی بزرگ
1.455.000 تومان| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | ۴۰cm |
| عرض | ۲۷cm |
| ارتفاع | ۴cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| امکان قرار دادن در فریزر | بله |
مزه خوری و نعلبکی دستی الیسا
1.160.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| ارتفاع | ۲cm |
| قطر | ۱۳cm |
| جنس | پیرکس |
| محصول | ترکیه |
| امکان شستشو با ظرفشویی | بله |
| امکان قرار دادن در مایکروفر | بله |
| فروش بصورت | دست شش تایی |
ست کاسه و پیاله شش عددی طرح مشجر
960.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| پیاله | قطر دهانه ۱۱cm | ارتفاع ۶cm |
| کاسه بزرگ | قطر دهانه ۱۹cm | ارتفاع ۹cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | شش پیاله و یک کاسه بزرگ |
ست کاسه و پیاله شش عددی طرح مدادی
960.000 توماندست| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| کاسه بزرگ | قطر دهانه ۱۹cm | ارتفاع ۹cm |
| پیاله | قطر دهانه ۱۱cm | ارتفاع ۶cm |
| جنس | بلور |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | شش پیاله و یک کاسه بزرگ |