فیلتر های فروشگاه
فیلتر بر اساس وضعیت
دسته بندی محصولات
فیلتر بر اساس
فیلتر بر اساس قیمت
آبکش و لگن طلایی
1.090.000 تومان – 1.745.000 تومانPrice range: 1.090.000 تومان through 1.745.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز۱ | طول ۲۱cm | عرض ۲۱cm | ارتفاع ۸.۵cm |
| سایز۲ | طول ۲۳cm | عرض ۲۳cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۳ | طول ۲۵cm | عرض ۲۵cm | ارتفاع ۹cm |
| سایز۴ | طول ۲۷cm | عرض ۲۷cm | ارتفاع ۱۰.۵cm |
| سایز۵ | طول ۲۹cm | عرض ۲۹cm | ارتفاع ۱۱.۵cm |
| سایز۶ | طول ۳۱cm | عرض ۳۱cm | ارتفاع ۱۲.۵cm |
| جنس | استیل |
| محصول | چین |
| سایز ها | سایز ۱(۲۲cm) | سایز ۲(۲۴cm) | سایز ۳(۲۶cm) | سایز ۴(۲۸cm) | سایز ۵(۳۰cm) | سایز ۶(۳۲cm) |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سبد حصیری مدل پاپیون مستطیلی ( سه سایز)
1.160.000 تومان – 1.808.000 تومانPrice range: 1.160.000 تومان through 1.808.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز ۱ | طول ۲۷cm | عرض ۱۷cm | ارتفاع ۱۳cm |
| سایز ۲ | طول ۳۲cm | عرض ۲۲cm | ارتفاع ۱۶cm |
| سایز ۳ | طول ۳۷cm | عرض ۲۷cm | ارتفاع ۱۸cm |
| جنس | حصیر و پارچه تترون |
| محصول | چین |
| سایزها | 3سایز |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
قاشق و چنگال سیلیکونی کارتونی
418.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
بانکه پیرکس درپیچی قهوه ای
988.000 تومان – 1.115.000 تومانPrice range: 988.000 تومان through 1.115.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۲۴cm | قطر کف ۱۳cm | قطر دهانه ۸cm |
| سایز متوسط | ارتفاع ۱۹cm | قطر کف ۱۳cm | قطر دهانه ۸cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۱۴cm | قطر کف ۱۳cm | قطر دهانه ۸cm |
| جنس | پیرکس و چوب |
| محصول | چین |
| سایزها | ۳سایز |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
ست کفگیر و ملاقه سیلیکونی شنگیا
215.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| قاشق لیسکی | طول ۲۷cm |
| قاشق ماکارونی | طول ۲۸cm |
| قاشق سوراخدار | طول ۲۷cm |
| کفگیر | طول ۳۳cm |
| ملاقه | طول ۳۰cm |
| جنس | سیلیکون نسوز |
| محصول | چین |
| فروش بصورت | هر مدل جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سینی گرد بامبو (سه سایز)
1.700.000 تومان – 2.015.000 تومانPrice range: 1.700.000 تومان through 2.015.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | ارتفاع ۵cm | قطر ۳۹cm |
| سایز متوسط | ارتفاع ۵cm | قطر ۳۵cm |
| سایز کوچک | ارتفاع ۴cm | قطر ۳۰cm |
| جنس | بامبو | حصیر | اکرولیک |
| محصول | چین |
| سایز ها | ۳ سایز |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سینی مستطیل بامبو (سه سایز)
1.705.000 تومان – 2.015.000 تومانPrice range: 1.705.000 تومان through 2.015.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| سایز بزرگ | طول ۴۶cm | عرض ۳۳cm | ارتفاع ۵cm |
| سایز متوسط | طول ۳۹cm | عرض ۳۳cm | ارتفاع ۵cm |
| سایز کوچک | طول ۳۲.۵cm | عرض ۲۲cm | ارتفاع ۴cm |
| جنس | بامبو | حصیر | اکرولیک |
| محصول | چین |
| سایز ها | ۳ سایز |
| فروش بصورت | هر سایز جداگانه |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
رنده دسته بامبو و سیلیکون شنگیا
305.000 تومان – 318.000 تومانPrice range: 305.000 تومان through 318.000 تومان
| ویژگی | مشخصات |
|---|---|
| طول | 13cm |
| عرض | 6cm |
| طول دسته | 27cm |
| جنس | استیل | بامبو | سیلیکون |
| محصول | چین |
| سایز ها | درشت و ریز |
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
پیمانه ۸عددی شنگیا
350.000 تومان
انتخاب گزینه ها
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
سرویس ۱۸ پارچه روستیک سبز
3.698.000 تومان
سرویس ۱۸ پارچه روستیک آبی
4.048.000 تومان
سرویس چهار پارچه سینامورال
3.668.000 تومان